Item #13816 Дверi в зиму.

Дверi в зиму

Freedom Letters, 2023.

New Book.

Item #13816
ISBN: 9781998084388Палітурка: М'яка
Кількість сторінок: 234

В цю збірку увійшли нові оповідання та невеличка повість 2022–2023 років Дмитра Громова i Олега Ладиженського, що пишуть під спільним псевдонімом «Генрі Лайон Олді».
Це твори часів повномасштабної війни, яку розпочала Росія проти України. У цих текстах реальність воєнних буднів переплітається з містикою та фантастикою, трагедії людей — з надією, а жорстокі та екстремальні випробування — з людяністю й співчуттям. Герої оповідань Олді — здебільшого такі ж звичайні люди, як ми з вами. Старі та молоді, цивільні та військові, живі та мертві — українці, яким випала доля жити у наші суворі часи. Але кожен з них має свій внутрішній стрижень, і кожен так чи інакше знаходить у собі сили протистояти агресії, злу та відчаю, що обрушилися на Україну.
Дмитро Громов i Олег Ладиженський (Генрі Лайон Олді) — відомі у світі українські письменники, автори багатьох книг фантастики та фентезі, найкращі письменники-фантасти Європи 2006 року (нагорода ESFS Award), лауреати Національної премії України з фантастики та почесної відзнаки «Золотий письменник України», а також багатьох інших українських та іноземних літературних нагород.

Price: $16.12