Вадим Яковлев, ТАМ, ДЕ ПОЧИНАЄТЬСЯ ТЕРИТОРІЯ

Вадим Яковлев, ТАМ, ДЕ ПОЧИНАЄТЬСЯ ТЕРИТОРІЯ

Monday, Feb 08, 2021 - Tuesday, Dec 08, 2020

Globus Books is excited to host a reading and discussion of Vadim Yakovlev's futuristic novel "Where the Terriotory Starts." (Kayala), 2020. 
This event is in English and Ukrainian and will be held on Zoom on February 8, 2021, time TBA. There will be a limited number of seats; please contact Globus Books via FB messenger to register. We will also be live streaming the event on our YouTube channel (https://www.youtube.com/c/GlobusBooksSF/videos) and later will share the edited version of the program.

Дебютний роман одеського письменника «Там, де починається територія» – це любовна і фантастична драма, конспірологічний і гостросюжетний детектив та філософська екзистенційна історія про аутсайдера, протягом якої йому відкриваються страшні таємниці про світ, природу людини і власне забуте минуле…

"Ти прокидаєшся вранці. Поряд горнеться твоя кохана транссексуалка. За вікном роздерта по маленьких шматках фанатиками країна. А за дверима світ, в який ти маєш вдертися з пістолетом, аби завершити своє ніби недовиконане завдання — ліквідацію професійної контрабандистки, в смерті якої не було сумнівів. Ти — цинічний вбивця за гроші. Ти — зрадник і коханець. Ти — жертва чужої гри. І ти забув, ким ти є насправді… Дебютний роман одеського письменника «Там, де починається територія» — це любовна і фантастична драма, конспірологічний і гостросюжетний детектив та філософська екзистенційна історія про аутсайдера, протягом якої йому відкриваються страшні таємниці про світ, природу людини і власне забуте минуле…"